En güncel Haberler ve Bilgiler için Hoş Geldiniz...

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR BİYOGRAFİSİ - SANA BİR SIR VERECEĞİM AYLİN KARAKTERİ KİM RESİMLERİ

counter Kez Okundu

Yazar: Samet Aşcıoğlu > 20 Temmuz 2013 Cumartesi | 05:06

biyografi,demet özdemir kimdir,demet özdemir biyografisi,demet özdemir hayatı,demet özdemir,demet özdemir aylin,sana bir sır vereceğim dizisi aylin kimdir,demet özdemir resimleri,demet özdemirin kariyeri demet özdemir hangi dizilerde oynamıştır,demet özdemir kaç yasında,sana bir sır vereceğim dizisi aylini kimdir,sana bir sır vereceğim dizisi aylin kaç yaşındadır,sır vereceğim aylin karakterinin gerçek ismi nedir,sana bir sır vericem aylin karakteri,sana bir sır vericem aylin kim,sana bir sır vericem demet özdemir,

Cerkezkoy Blog Resmi büyütmek için tıklayın

FOX TV'nin yeni başlayan ve hemen izleyici kitlesi oluşturan bir sonraki bölümleri merakla beklenen dizisi olan, Sana Bir Sır Vereceğim tüm hızıyla devam ediyor. Birinci bölüm yayınlanır yayınlanmaz oyuncuların merak edildiği dizideki çoğu isim ilk defa ekranlarda gördüğümüz isimler, bunlardan biriside Demet Özdemir

Demet Özdemir dizide Aylin karakterini canlandırıyor. Profesyonel oyunculuk kariyerine bu dizi ile başlayan güzel oyuncu hemen dikkatleri üzerine çekmeye ve adından söz ettirmeye başladı. Şimdi ise Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır gibi sorular sorulmaya başladı bile.

Sizlere bu yazımızda Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Aylin karakteri yani Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, kısaca biyografisini paylaşmaya çalışacağız.

Demet Özdemir Kimdir...

Demet Özdemir 22 yaşında olup 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakteri ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayacak olan güzel bir oyuncudur.
Demet Özdemir siyah saçlı ve kahverengi gözleri ile dizide bütün gözleri üzerine çekerek adından söz ettirmiştir. Dizideki rolünde süper güçlere sahip etrafına elektrik saçan kızı canlandıran Demet Özdemir elektriğini bizlere de saçmıştır.

Demet Özdemir Resimleri
Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Bu yazıyı paylaş :

Language

En Popüler Yazılar

 
Support : Samet Aşcıoğlu | Cerkezköy | 2012-2013
Proudly powered by Smt
Copyright © 2011. Çerkezköy Blog - All Rights Reserved
Template Design by Samet Aşcıoğlu Creating Samet A. Published by