En güncel Haberler ve Bilgiler için Hoş Geldiniz...

Tc ile askerlik sorgulama

counter Kez Okundu

Yazar: Samet Aşcıoğlu > 19 Temmuz 2013 Cuma | 04:30

2013 2014 Askerlik sevk yeri sorgulama öğrenme – Birazdan bu konu üzerinden sizlere tc kimlik numarası ile askerlik sorgulaması öğrenme durumu hakkında bilgiler verilecektir.
Vatani görevinizi yerine getirmek için size gelen celp kağıdından sonra nereye düştüğünüzü ve nerede askerlik yapacağınızı öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Bu konuyu sizler için araştırdık değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Geçtiğimiz yıla kadar askerlik ile alakalı hiç bir şekilde sorgulama yapılamıyordu. Şimdilerde e devlet şifresini edinen kişiler turkiye.gov.tr üzerinden bunu rahatlıkla yapabilecekler. Öncelikle konu hakkında bilgi vermeden önce sizlere askerlik sorgulaması ile ilgili aşağıdaki adres haricindeki başka bir sitede yada sitelerde kesinlikle tc kimlik numaralarınızı paylaşmamanızı şiddetle öneriyoruz. Türkiye’de özellikle bilişimle alakalı suç oranlarının ne kadar artmış olduğu da dikkate alındığında bu önerimizin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.


Öncelikle tc kimlik numaralarınıza göre tahsis edilmiş, yani size özel olarak verilmiş e devlet şifresini edinmeniz gerekiyor. Bunu e devlet şifresinibağlı bulunduğunuz şehirdeki herhangi bir postahaneye kimliğinizle gidip 2 tl ödeyerek edinebiliyorsunuz. e devlet şifrenisi almayla ilgili sıkıntı yaşarsanız konumuz altından bize yazmanız halinde sizlere daha detaylı bilgiler verebiliriz. Ama ptt müdürlüklerinden bunu sıra bekleyerek çok kısa süre içinde edinebilirsiniz.
E devlet şifrem var askerlik sorgulamasını nereden yapabilirim ?
Hemen aşağıda bulunan resmi devlet sitesine giriş yaparak eğitim için sevk edileceğiniz adresi ve şehri öğrenebilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/sevk-edilecek-egitim-merkezi

Yukarıdaki adresi isterseniz tıklayarak isterseniz de browserinize kopyalayarak gidebilirsiniz. Lütfen başka siteler üzerinden tc kimlik numaralarınızı yada e devlet giriş bilgilerinizi vermeyiniz.#2013 Askerlik Yeri Öğrenme 2013 Askerlik Yeri Sorgulama #2013 Celp Sorgulama Yap #2013 Nerede Askerlik Yapacağım Sorgula #2013 Tc Kimlik Askerlik Yeri Öğrenme Ve Sorgulama #2013TC Kimlik Numarası Askerlik Yeri Öğrenme Ve Sorgulama.. #askerlik yeri öğrenme #askerlik yeri sorgulama #celp dönemi sorgulama #celp sorgulama #nerede askerlik yapacağım #tc kimlik askerlik yeri öğrenme #tc kimlik no ile askerlik yeri öğrenme #tc kimlik no ile askerlik yeri öğrenme 2013 #TC Kimlik Numarası Askerlik Yeri 2013 #TC Kimlik Numarası ile askerlik yeri öğrenme Bilgi 2013

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Bu yazıyı paylaş :

Language

En Popüler Yazılar

 
Support : Samet Aşcıoğlu | Cerkezköy | 2012-2013
Proudly powered by Smt
Copyright © 2011. Çerkezköy Blog - All Rights Reserved
Template Design by Samet Aşcıoğlu Creating Samet A. Published by